Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Розробка WEB-дизайну для сайту

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Мудрі власники турбуються про те, як буде виглядати їх ресурс, тому багато хто з них звертаються до нас, щоб замовити дизайн сайту за прийнятною ціною.

Співпраця з нами має цілу низку відмітних переваг, серед яких виділяються:

Привабливий і одночасно добре запам'ятовується дизайн сайту повинен враховувати фірмовий стиль компанії, а також безліч інших практичних моментів роботи, які підвладні нашим фахівцям.

Маючи великий досвід, креативністю мислення і дизайнерським талантом, команда наших фахівців здійснить розробку дизайну Вашого сайту за доступною ціною.

Крім того, звернувшись до нас в будь-який зручний час за вказаними контактами, Ви отримаєте якісне створення сайтів, вартість послуг яких приємно порадує Вас. Ми виявляємо постійну турботу про своїх теперішніх та майбутніх клієнтів, тому намагаємося мінімізувати їх грошові витрати, пропонуючи різні акції, знижки та інші бонуси.

Розробка дизайну сайту - непростий процес, що вимагає значної кількості часу і фінансових коштів, тому до web-дизайну необхідно залучати тільки грамотних виконавців, які добре розуміються в сучасних веб-технологіях і володіють відповідними художніми здібностями.

У нас Ви можете сміливо замовити веб-дизайн сайту та бути повністю впевненими в отриманні відмінного результату, оскільки ми гарантуємо якісний продукт.

Якщо Ви вирішили створити свій сайт, то неодмінно Вам знадобляться послуги дизайну, а ми готові їх запропонувати за прийнятною ціною. Звертайтеся, наша команда з радістю допоможе Вам!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи