Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Розробка інтернет сайту, підтримка сайту

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

IT-S це проект одного фрілансера :) який чесно працює в сфері it вже більше 7 років, займаючись створенням і підтримкою сайтів (останнім часом на cms MODX). В роботі, в залежності від завдань можуть брати участь і інші фахівці в залежності від навантаження, складності завдань. Не беруся за роботу з чітко фіксованим часом на розробку через якісного підходу до кожного завдання до завершення. У портфоліо на даний момент маленька частка виконаних робіт. Ціна на кожну роботу встановлюється індивідуально. Передоплата після перших результатів. Оплата частинами при кожному етапі робіт. Буду радий співпраці!

Вартість основних послуг

Послуги Вартість
Створення сайту візитки вiд 5000 грн.
Створення сайту компанії вiд 8000 грн.
Підтримка сайту вiд 300 грн.

Пропонується повний спектр послуг з розробки інтернет-сайтів, подальшої підтримки сайтів.

Виконуються роботи від реєстрації хостингу, домену, створення персональних сторінок до наповнення матеріалом і початкової оптимізації.

Звертаючись до нас, Ви гарантовано отримуєте:

Розробка і підтримка інтернет-сайту

Створення сайту - непростий процес, що вимагає певних умінь, навичок і досвіду, який ми здійснюємо на високому рівні за прийнятною вартістю. Крім того, намагаємося стимулювати своїх замовників за допомогою цікавих - пропозицій, акцій і знижок.

При створенні сайту враховуємо його майбутню надійність використовуючи останні версії CMS (система управління контентом), швидкість і легкість у використанні, тому наші фахівці перед безпосереднім виконанням послуг по розробці кожного сайту попередньо аналізують особливості сфери діяльності замовника.

Всім, хто бажає самостійно створити свій сайт через Інтернет, пропонуємо скористатися віртуальною системою MODX, яка має гранично простий інтерфейс.

Створення сайту за помірною вартістю з нашою допомогою гарантує Вам його успішне просування.

Розробка сайтів за доступними цінами

Виконуємо створення сайтів, а також пропонуємо доступну вартість послуг, які дозволять кожному клієнту отримати надійний ресурс, причому зовсім недорого.

Бажаєте замовити створення ВЕБ-сайту ? Звертайтеся - ми працюємо з максимальною ефективністю, щоб Ви мали бажаний результат!

Будемо раді довгостроковому співробітництву!

Потрібна підтримка сайту без цілої армії посередників? Зверніться до нас при бажанні отримати якісну розробку, прийнятну вартість за послуги і оперативність у наданні послуг. Ми не поспішаємо. але все робимо на вищому рівні. Онлайн-простір наповнений безліччю пропозицій, серед яких мало слушних пропозицій. Ми не просто пропонуємо, а оперативно діємо. Проект IT-S - це підтримка сайту порталу з першокласному розряду.

Як ми діємо при розробці інтернет-сайтів?

При зверненні за послугами ми гарантуємо чітке проходження 5 етапів:

 1. Ухвалення заявки. Повна підтримка сайту реальна при нашій допомозі з цього питання. Досить заповнити заявку без будь-яких зайвих питань не по суті.
 2. Ознайомлення з роботою. Краща підтримка сайту - це отримання потрібної інформації нашими фахівцями. У цьому випадку ваше втручання не знадобиться, так як власні турботи ви доручили умілим майстрам своєї справи.
 3. Розрахунок надання послуги. Неприємних сюрпризів і "підводних каменів" він в собі містити не буде. Все обмовляється заздалегідь і на добровільних засадах.
 4. Внесення передоплати. Технічна і інформаційна підтримка сайту почне розроблятися з моменту виконання цього пункту. Не варто пояться передоплати, яка являентся гарантом довіри замовника і виконавця.
 5. Виконання замовлення. Відразу спрацьовують три правила: точність. професіоналізм і дотримання графіка. Зап все три позиції ми полносітью відповідаємо.

Поміркуйте самі між собою подальші дії замовника при порівнянні вас з іншими конкурентами. Перш за все він зробить ставку на того, кого надасть йому пошукова система. Навіщо ризикувати в цьому випадку і давати зайвий козир конкуренти, коли існує проект IT-S.

Чотири позиції нашої діяльності

Ми орієнтуємося на наступні аспекти:

 1. Якість. Служба підтримки вашого сайту запрацює безперебійно при нашій роботі на високому рівні. Ви можете перевірити її на ділі при бажанні співпрацювати з нами.
 2. Краща ціна. При першому замовленні вартість здивує доступністю. Постійні клієнти користуються знижками на особливих умовах. Їх оговаріют в персональному порядку. але знову ж таки "пордвордних каменів" очікувати не доводиться.
 3. Відсутність посередників. Ми - виконавці і в участі третіх осіб не потребуємо. Подібний аспект вкрай важливий на рику споживачів, де доводиться переплачувати вдвічі.
 4. Обов'язковість. Наш проект цей пукт укладення договору про співпрацю сорблюдает чітко.

Етапи розробки і підтримки інтернет-сайту

Непростий процес в стані на належному рівні виконати виключно професіонали. Питання підтримки сайту вимагають дозволу після повного аналізу поставленого завдання. Без досвіду в цьому випадку не обійтися. Навички в подібній сфері у нас є.

В цьому питанні ми робимо ставку на стимулювання замовників шляхом креативних знижок і акцій. Підтримка сайтів головне своє призначення виконує при надійності наданої послуги. Ми використовуємо останні версії CMS з їх потенціалом легко і швидко управляти контентом.

Необхідна підтримка сайту в індивідуальному порядку? У хід йде система MODX з її доступною подачею інтерфейсу. Застосовують її при бажанні самостійно використовувати ресурси Інтернету. Але до чого подібний ризик?

Перелік і розцінки на основні послуги

Організація підтримки на сайті вимагає певних витрат. У себе вони включають:

 1. Шаблонне створення сайту візитки. Стартова вартість послуги - 2000 грн.
 2. Шаблонне створення сайту компанії. Процес підтримки сайту означає оплату от 3000 грн.
 3. Сервіс підтримки сайтів (разовий). Розцінки на таку послугу починаються з 100 грн.
 4. Повна підтримка сайту. Вартість визначається після домовленості. Вона включає в себе кілька аспектів: початкова розкрутка, наповнення матеріалом, підтримка сайту адміністрації, підтримка комерційних сайтів.

Підтримка сайту безкоштовно допоможе тільки в разі небажання підняти власні дивіденди. В іншому випадку досить замовити комплексну послугу при бажаної щомісячної оплати. Такий підхід до вирішення проблеми дозволить відмовитися від послуг штатного IT-фахівця.

Щомісяця в індивідуальному порядку відбувається розрахунок вартості підтримки сайту. Подібні витрати окупаються в багаторазовому розмірі. Скупий однозначно платить двічі. IT-S - це можливість вийти за рамки стереотипів про економності.

Як функціонує підтримка веб-сайту?

Технічна підтримка вашого сайту дозволить захистити його від небезпечного впровадження вірусів і атак. Технічні складності залишаться в стороні, коли підтримка сайту інтернет-системи відреагує в оперативному режимі. Інформаційна підтримка сайту почне контролювати просування сторінки. Подібний аспект найбільш важливий для ділових людей, які пропонують широкої аудиторії свій товар або послугу.

Важливо продемонструвати великій кількості потенційних клієнтів свої незаперечні переваги. Без роботи фахівців IT-S в цьому випадку не обійтися. Ми - злагоджена команда, де один за все і все за одного.

Наші додаткові послуги

Підтримка вашого сайту не обмежується перерахованими пропозиціями. В їх додатковий список входять:

Підтримка сайтів не працює в разі неякісного надання послуг. З нами таких проблем не виникне, так що сміливо звертайтеся за допомогою в будь-який час. Служба підтримки сайтів запрацює на повну потужність без відхилення від наміченого графіка. Вам залишається тільки заповнити заявку або зв'язатися з нашим менеджером для отримання детальної консультації.

Новий рівень чекає всіх бажаючих самореалізуватися в цьому світі. Ми в такому прагненні завжди прийдемо на допомогу.

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи