Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Дізнатися ціна сайту створення можна у нас. є знижки

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

В умовах конкуренції кожне солідне підприємство просто зобов'язана мати свій хороший, повноцінний і грамотно розроблений сайт, який дозволить підняти його бізнес, просувати товари і послуги. Існує розхожий стереотип, що сайт-це просто і дуже дешево, так чи так це насправді і чи варті фінансові витрати результату? Непрофесіоналові дуже складно оцінити, в чому ж полягає ціна розробки корпоративного сайту і яка вартість реальна, а яка завищена. Однак якісна робота завжди коштує грошей, але при цьому вартість повинна бути адекватною і реальною і відповідати запитам клієнта.

Ціна сайту створення визначає не тільки його розробку, але і включає додаткову трудомістку роботу, від якої залежить успіх і популярність сайту. Все залежить від того, що саме хоче клієнт, статус і престиж компанії. Звичайно, можна мінімізувати витрати створенням сайту-візитки, який буде нести в собі необхідну рекламну інформацію, але не є ефективним інструментом для бізнесу і просування.

Ціна сайту створення складається з реєстрації домену, настройки, програмування, системи управління сайтом (cms), впровадження, якісної оптимізації в пошукових системах, наповнення статей, покупки, розміщення статей, посилань, реклами в блогах, соціальних мережах і багато іншого. Це копітка і довга робота, якою займаються програмісти, дизайнери, верстальники, адміністратори, але яка дійсно дає кращі результати і просуває сайт на перші вершини в пошуку і привертає величезну кількість цільової аудиторії.

Варто врахувати, що ми розробляємо НЕ шаблонні сайти, які в подальшому можуть не індексуватися пошуковою системою або отримати «бан». Наш професійний сервіс займається створенням і просуванням унікальних, індивідуальних і корисних сайтів з урахуванням і вимог клієнта.

Ми зацікавлені в якості нашої роботи і в відсутності подальших претензій і скарг, тому наші адекватні і низькі ціни в порівнянні з іншими пропозиціями не впливають на результат, а дозволяють оптимізувати всі процеси для мінімальної ціни не на шкоду якості. Наші послуги відрізняються не тільки прийнятними цінами, але також наш спеціалізований сервіс регулярно проводить акції та знижки для створення корпоративних сайтів. Слідкуйте уважно за нашими новинами, замовляйте створення і просування корпоративних сайтів і економте ваш час і гроші.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи