Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Як зробити технічне завдання на створення сайту?

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Технічне завдання на створення сайту є комплексним документом, який спрямований на покрокове пояснення виконавцю дій по - розробка і створення ВЕБ-сайтів . В технічному завданні міститься докладний опис всіх елементів майбутнього сайту, в тому числі його дизайну і функціоналу.

На технічне завдання посилаються при складанні договору між виконавцем і замовником. Обумовлюється відповідальність за несвоєчасне, некоректне або фактичне невиконання пунктів з обох сторін.

Головне завдання технічного завдання на створення сайту - зведення до мінімуму різниці між баченням виконання роботи у замовника і розробника. За допомогою технічного завдання прискорюється виконання проекту. Чим детальніше ви опишіть кожен елемент, тим швидше ви отримаєте результат.

Існують основні напрямки в розробці технічного завдання, що потрібно враховувати при його написанні, які тонкощі і нюанси прописати в ньому. Першим кроком є осмислення і підготовка технічного завдання в розумі. Потрібно добре обміркувати і чітко зрозуміти, що належить здійснити розробнику сайту.

Після чіткого формулювання в голові, технічне завдання на створення сайту необхідно викласти на папері. Для того щоб полегшити собі це завдання, потрібно скласти план написання роботи повністю. На аркуші паперу потрібно прописати функціонал, який ви хочете бачити на вашому сайті. В технічному завданні насамперед прописується саме створення функціоналу, а не зовнішнього вигляду вашого проекту. Багато хто помилково беруться спочатку за малювання сайту, в той час як будь-який виконавець спочатку дізнається функціонал проекту, а тільки потім візьметься за дизайн.

Технічне завдання на інтернет-магазин або сайт, повинно визначити рамки проекту. Також воно дає можливість прорахувати з високою точністю вартість виконання роботи і показує всім учасникам проекту критерії, за якими визначається його завершення.

Гарне технічне завдання має бути:

Якщо ви сумніваєтеся або не знаєте, як зробити технічне завдання на створення сайту, або не хочете витрачати на це свій час, ми вам допоможемо з цим завданням! Також ми займаємося розробкою вашого сайту - у нас відмінні умови на розробку корпоративних сайтів на cms.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи