Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Вартість сайту як показник його якості

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Кількість створених сайтів, зареєстрованих в пошукових системах обчислюється сотнями мільйонів.

Однак кожен сайт прагне мати своє обличчя, сою індивідуальність, яка купується завдяки унікальному дизайну, юзабіліті, і що найголовніше авторським дизайном.

Саме ці показники якості лежать в основі його успішності. Багато обивателів при отриманні відповіді на питання по вартості сайту дивуються його можливої дорожнечею. Однак ніхто не дивується цифрам в кошторисі на будівництво магазину або виробничому майданчику або розрахунковим цифрам по створенню і організації роботи сучасного офісу. Насправді сучасний сайт це і магазин, і маркетинговий відділ компанії і, якщо хочете, віртуальний офіс.

При цьому всі знають, що перше враження про компанію складається саме по першому враженню від офісу.

Тоді виникає питання: «Чому виникає подив велика вартість сайту?». Різниця між низькобюджетних сайтом і сайтом, що вимагають великих фінансових витрат полягає в першу чергу в можливості сайту і його подальший розвиток.

Низькобюджетні сайти мають найчастіше стандартне юзабіліті і скромний дизайн. Також слід звертати увагу на можливість доопрацювання програмного коду сайту (розвиток сайту). Якщо проаналізувати програмний код низкобюджетного сайту, то можна зіткнутися з проблемою неможливості дописати програмний код. Іншими словами доопрацювати такий сайт буває дорожче, ніж написати новий.

Саме з цієї причини при розробці сайті необхідно складати технічне завдання, яке враховує перспективи його розвитку: нові функціональні можливості для відвідувачів, нові послуги або юзабіліті, і т.д.

Тому необхідно детально і точно формувати технічне завдання. Коли Вам озвучують вартість сайту, питайте, чому він стільки коштує? І не для того, що б знизити ціну, а щоб уточнити чи завдання, викладені в технічному завданні, буде вирішувати створений сайт.

Наша компанія знає, скільки коштує сайт. Ми допоможемо Вам за доступними цінами замовити створення корпоративного сайту і отримати максимальний результат: унікальний дизайн і контент, програмний код, який буде сприяти індексації сайту в пошукових системах.

Також слід звертати увагу на те, що іноді сайт може мати «простенький» дизайн, але дуже різноманітний призначений для користувача функціонал. Він є інструментом для ведення бізнесу, реальна вартість якого формується саме результатами його індексації та кількістю його унікальних відвідувачів і відвідувань. Для цього необхідна правильна настройка роботи сайту, яку також здійснює наша компанія.

Ми знаємо, що вартість сайту формується результатом, який бажає отримати замовник. При цьому способів досягнення цього результату багато, але що буде після вирішення цього завдання. Якщо сайт не пропонує нічого нового він втрачає свою унікальність, а отже перестає працювати на бізнес замовника.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи