Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Чи можемо створити веб сайт за актуальними цінами. є акції

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Вашому підприємству необхідний свій представницький сайт, щоб заявити про себе і залучити ще більше потенційних клієнтів? Бажаєте створити корпоративний бізнес-сайт за доступною ціною? Хочете відкрити свій бізнес в інтернеті, і необхідний сайт «під ключ» і його просування? Тоді ви звернулися за допомогою правильно. Наше завдання - розробити, створити веб-сайт, і його подальше просування в інтернеті. Розумні ціни та висока якість - гарантія і запорука успіху наших клієнтів.

Можливо, хтось ще перебуває в сумнівах, навіщо йому потрібен сайт і який зиск від нього? Найбезпосередніший вигода при професійному підході і якісно виконану роботу в спеціалізованому сервісі. В іншому випадку, вибір невдалого помічника в такій важливій справі дійсно не приведе ні до яких результатів, крім викинутих грошей.

Переваг створення свого сайту маса. По-перше, ресурс працює цілодобово і доступний з будь-якої точки планети, і немає необхідності орендувати приміщення, наймати додатковий персонал, а навпаки-скоротити витрати на рекламу, яка не приносить ніякого прибутку і додаткової суми в статті «витрати», тому що кращої реклами , ніж створити веб сайт на сьогодні немає. По-друге, багато хто не замислюються, але це ефективний засіб в конкурентній боротьбі. Якщо у вашого конкурента ще немає сайту, то не варто чекати, коли він вас випередить і приверне потенційних клієнтів до себе, а якщо є, то ваш сайт обов'язково повинен бути кращим і займати перші позиції в пошуках. Іноді знаючи сайт своїх конкурентів, можна врахувати їх недоробки і помилки і звернувшись за допомогою в наш сервіс ви можетезамовити розробку і створення сайтів які кардинально відрізняються від сайтів ваших опонентів і в багато разів виїгришней, що приверне цільових користувачів саме на ваш ресурс.

Яким ви хочете створити веб сайт, залежить від ваших цілей і завдань. Це може бути невеликий сайт-візитка, але без корпоративного сайту його існування не завжди обґрунтовано. У будь-якому випадку ви завжди зможете отримати у нас консультативну допомогу, яка допоможе вам визначитися в потрібному напрямку. Дуже важливо, що при існуючих пропозиціях, ми гарантуємо професійне виконання в мінімальні терміни, ефективне просування вашого сайту, а також вас приємно здивують знижки на створення сайтів і проводяться акції. Наш сервіс пропонує якісні сайти за адекватними цінами, які стануть додатковим засобом для вашого прибуткової справи.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи