Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Цікавить створення свого сайту? розробляємо сайти

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Ефективна презентація вашого підприємства, солідне уявлення пропонованих товарів і послуг в інтернеті можливе лише завдяки створенню корпоративного сайту. Це можна вважати особою вашої компанії в мережі і від результату його виконання залежить майбутній успіх і прибуток, або навпаки, що зустрічається не так рідко, коли в гонитві за дешевими пропозиціями від непрофесіоналів страждає перш за все замовник і його репутація. Важливо розуміти, що розробка свого сайту вимагає не просто певних навичок і умінь, але і досвіду в створенні корпоративних сайтів, інформацію і способи для подальшого просування, що в сукупності і є гарантом успіху.

Людині, який зайнятий бізнесом і має далекі уявлення про те, що являє собою розробка і створення ВЕБ-сайтів досить складно визначити технологію його створення і орієнтуючись в пошуках виконавця тільки на недорогу ціну прирікає свій проект на забуття в мережі, неефективність його створення і відсутність мотивації , що в підсумку призводить до того що людина задається питанням, а навіщо я його створював, платив гроші, якщо такий інструмент не приносить ніякого результату. Це найбільш часта картина, більшості людей, які зіткнулися з непрофесійними і некомпетентними виконавцями. Тому в нашому сервісі ми створюємо корпоративні сайти «під ключ» і забезпечуємо подальше просування і підтримку.

Розробка свого сайту починається з визначення концепції, цілей, завдань сайту, складання технічного завдання і приймається найідеальніший варіант для конкретного випадку і подальшої професійної реалізації, розкрутки та популярності сайту. В кожному випадку необхідно враховувати чимало нюансів, тому корпоративні сайти також мають свої відмінності і функціональне призначення.

Однак спільним знаменником для будь-якого сайту повинні бути надійність, швидкодія, легкість у використанні власником і т.д. Тому одна з найефективніших систем на сьогодні є корпоративний сайт на cms. Розробка свого сайту на cms в нашому сервісі послуг має найприйнятніші і доступні ціни для замовників, а також умови, які вигідно відрізняють нас від конкурентів. Наша професійна допомога допоможе зробити ваш сайт інструментом для стимулювання і зростання продажів, збільшення своїх доходів і потужним механізмом для боротьби в умовах конкуренції.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи