Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Створення корпоративних сайтів MODX

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Розробка корпоративного сайту MODX

Створення корпоративного сайту на MODX

Успіх і розвиток будь-якої компанії залежить від впізнаваності. Бренд настільки «приживається» в свідомості, що довіра до нього збільшується блискавично. Як познайомити суспільство зі своєю компанією і запропонувати свої товари або послуги? Все вирішується в епоху інформаційних технологій! Розробка корпоративного сайту вдихне життя в будь-яке починання!

Інтернет як найдоступніший інформаційний джерело

При всьому різноманітті інтернет-порталів по розробці веб сайтів і значній кількості хостингів, віртуальна система MODX займає лідируючі позиції. Це найбільш затребувана програма для оперативного і зручного управління контентом (CMS), розробка сайтів під ключ тут відбувається комфортно і на гідному рівні.

MODX відкриває унікальні можливості в наступних напрямках:

Примітно, що MODX володіє дуже простим і доступним навіть новачкам інтерфейсом. Тут ви не заблукаєте в достатку кнопок і підміню і легко зможете розробити сайт самостійно. Будьте впевнені, це буде не аматорська версія, CMS MODX відкриє шанс сконструювати корпоративний веб сайт на гідному професійному рівні.

У той же час для досвідчених користувачів відкриваються розширені можливості MODX. Для тих, хто серйозно підготовлений в області програмування, необхідний функціонал майданчики стане вагомою підмогою для більш креативного оформлення дизайну сайту.

Теми MODX містять зображення, макети веб-сторінок, варіанти стильової спрямованості контенту. Розробка сайту компанії здійснюється з можливістю зміни зовнішнього вигляду свого проекту, додавання нової інформації. Не варто побоюватися, що створені на основі запропонованих шаблонів сайти будуть безликими і однаковими. Програма дозволяє дати простір фантазії!

Системні особливості MODX

Тут ви знайдете все необхідне, щоб за короткий час отримати свій сайт, навіть якщо ви далекі від глибокого розуміння, що таке створення web сайту . Важливо! Якщо раніше створення і розробка сайтів вимагали знання мови HTML, то на MODX ви легко обійдетеся без цього!

До того ж цей ресурс гарантує вашому сайту високий рівень безпеки, адже очевидно, що чим більше використовується програм в народженні сайту - тим вище ймовірність дір в його захисті. Розробники MODX передбачили захист найбільш уразливих сторін, і створення сайту компанії пропонується користувачам з установкою системи оновлення.

Технологічні переваги MODX

Це сучасна і легка у використанні система вигідно вирізняється з-поміж інших аналогів на теренах Інтернету

  1. Безкоштовний доступ, розробка інтернет сайтів не торкнеться вашого гаманця! Це відмінний ресурс для новачків і надійне підмога професіоналів;
  2. У майданчики лояльні системні вимоги, вона гарантує, що розробка сайтів не матиме обмежень і забезпечить безперебійну роботу на будь-якому хостингу;
  3. Дружня манера адміністрування приваблює споживачів.

Вас цікавить створення інтернет сайту (Creating website)?

Ми пропонуємо найоптимальніше рішення цього питання! Ви замовляєте - ми на високому професійному рівні виконуємо! Створення сайтів під ключ - наше пріоритетне спрямування, в якому ми можемо запропонувати замовнику масу цікавих унікальних рішень!

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що web розробка сайтів в руках досвідчених майстрів своєї справи, гарантує створення комерційного сайту з прекрасними характеристиками для систем пошуку. Ви будете видимі, впізнавані, успішні!

MODX - просте, але дуже дієве рішення!

Розробка сайтів. MODXРозробка корпоративних сайтів - справа відповідальна, адже новий ресурс буде представляти особа організації, а це, погодьтеся, не жарти. На сьогоднішній день існує безліч варіантів розв'язання проблеми, якісь простіше, якісь складніше, ми ж вибрали оптимальне.

Наша компанія пропонує свої послуги зі створення сайтів на основі CMS MODX. Переваг у такого підходу більш ніж достатньо і в першу чергу вони стосуються саме замовника, але про все по порядку.

чому MODX

Для початку давайте розберемося, що ж таке CMS. CMS являє собою систему, повністю керуючу сайтом, ніж вона простіше - тим краще для користувача. MODX якраз і є однією з таких систем. На відміну від багатьох аналогів, вона дозволяє управляти контентом, розміщеним на порталі, за допомогою декількох кліків. Користувачеві не потрібно звертатися за допомогою до програміста для того, щоб додати на сайт новина або зображення, він може все зробити самостійно.

Більш того, створення корпоративного сайту на MODX не займає багато часу, зрозуміло, при врахуванні того, що з нею буде працювати талановитий дизайнер. Готовий макет порталу буде надано замовнику в найкоротші терміни, а можливі доробки не займуть багато часу.

Оптимізація - запорука успіху

Важливу роль відіграє оптимізація сайту. Саме від того, наскільки добре ваш портал буде індексуватися пошуковими системами, залежить його популярность.В даному питанні створення сайту на MODX - найкраще рішення. Вихідний код не містить сміття і має валідну верстку. Ваш сайт почне працювати з перших днів запуску, без зупинок на доопрацювання і чистку HTML і CSS, як це буває у багатьох CMS (1С Бітрікс, Drupal та ін.).

Окремим плюсом варто виділити «легкість» сторінок, створених за допомогою MODX. Ваш сайт буде чудово функціонувати на будь-якому браузері, що, безсумнівно, позитивно позначиться на кількості відвідувачів.

висновок

На закінчення хотілося б відзначити, що створення корпоративного сайту за допомогою MODX - це просте і в той же час досить дієве рішення, яке дозволить зробити максимальне охоплення цільової аудиторії і не стане важким тягарем для бюджету.

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи