Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Сучасні компанії вже не мислимі без своєї присутності в мережі Інтернет. Для поважаючого себе бізнесмена, представлення своєї компанії в світовій павутині, це не примха, а економічно обгрунтоване дію, яке грунтується на принципах публічності своєї діяльності і економії бюджету на маркетингове просування на ринку товарів і послуг.

Найчастіше використовуються сайти візитки і корпоративні сайти. У чому ж причина такої популярності?

Сайт візитка найчастіше використовується невеликими компаніями, які представляють невеликий перелік послуг або пропонують до продажу певні товари. На сайтах-візитках подається контактні дані, інформація про умови співпраці і надаються послуги або товари.

Корпоративні сайти мають більш складну структуру тематичного наповнення та функціоналу. При цьому створення корпоративного сайт передбачає створення корпоративного стилю. На таких сайтах подається інформації про всі види діяльності компанії та умови взаємодії з більш широким функціоналом для користувачів сайту.

Що ж робити в разі прийняття рішення про створення сайту і скільки коштує сайт?

Для забезпечення високого якісного рівня і оперативності реалізації задуманого ефективніше звернутися в компанію, що спеціалізується на створенні сайтів.

Наша компанія має високий рівень професійної підготовки, сто дозволяє в найкоротші терміни створити сайт будь-якого рівня складності: від сайту-візитки до корпоративного сайту.

Вартість робіт визначається станом готовності замовника для створення готовності. Якщо ж є тільки ідея, то в вартість може бути включено:

Вартість послуг нашої компанії по створенню сайту є адекватними обсягами виконуваних робіт і найбільш вигідними на ринку.

Скільки коштує сайт? Це частіше не питання грошей, а питання вартості часу використовується фахівцем для вирішення поставленого завдання. Наша компанія має сильну кадровим потенціалом, що дозволяє швидко і якісно створювати сайт. Адже над створенням сайту завжди працює команда професіоналів.

Якщо розробка і створення ВЕБ-сайтів це не примха керівництва компанії, а стиль введення бізнесу, то можливо мінімізувати витрати на їх створення.

Склавши правильно технічне завдання, розробивши дизайн макети сторінок сайту і сформувавши базу контентного наповнення Ви платите виключно за технічну роботу програмістів.

Ми можемо зробити для Вас весь комплекс робіт. Однак в такому випадку слід розуміти що питання: «Скільки коштує сайт?», Передбачає похідний питання: «А скільки Ви особисто можете вкласти в створення сайту: свого часу і коштів».

Розуміючи розмір бюджету вашої компанії на ці цілі, ми готуємо і реалізуємо найбільш оптимальні за ціною, якістю і функціональності проекти.

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи