Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Сервіси. Просування сайтів, ціни і їх актуальність

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Просування сайту як і розробка і створення ВЕБ-сайтів настільки не зрозуміло простому обивателю, що іноді дуже важко пояснити, навіщо це потрібно взагалі і чому це передбачає додаткових витрат.

Просування сайтів ціни не має, так як, виконуючи цю роботу, створюєш засіб заробляння грошей і власного позиціонування на ринку товарів і послуг, яке в кінцевому підсумку виливається в фінансові надходження.

Звичайно ж, використовуючи спеціальні сервіси з надання посилань (обмін, продаж, оренда) або посилань на статті, можна істотно підвищити індексацію свого сайту, який на тлі показників відвідування сайту, може приносити додатковий дохід від розміщення на вашому сайті банерної / контекстної реклами, посилань на інші сайти.

Дізнатися, як зробити просування сайту, ціни на їхні послуги можна витративши час на пошуки інформації в мережі Інтернет. З метою економії вашого часу і обґрунтування неефективності такої самостійної роботи надаємо вам невеликий огляд сервісів по просуванню сайту.

В основній масі оплата послуг на цих ресурсах формується на основі власного внутрішнього бюджету або на процентної основі відрахувань або стягнень коштів.

Є сервіси, які забезпечують додатковий заробіток на відвідини сайту (монетизація), вони також надають послуги з перепродажу посилань, покупки і продажу місць під статті і самі статті, а також забезпечують торгівлю конекстнимі посиланнями. До таких сервісів відносяться Mainlink, Setlinks, Linkfeed, Progpage, Sape, Miralinks, Siwega.

Також є вузькоспрямовані сервіси для роботи з блогами (Rotapost), з посиланнями (Kazapa, Gogetlinks (для Яндекса), Getgoolinks (для гуугліть), Liex, Blogun, Linkum.

Також в мережі Інтернет є ресурси, які мають статус автоматичних систем. Дані системи в автоматичному режимі, після реєстрації та підтвердження згоди з умовами співпраці, починають працювати з розміщення посилань (Rookee, Seopult) або запускають комплексну систему Web-просування (Webeffector, Megeindex).

Особливу увагу слід звертати увагу на умови співпраці з такими ресурсами. Під, іноді уявній дешевизною послуг за просування сайту, ціни, які ховають завуальовані схеми стягування додаткових коштів.

Як показує статистика найбільш рейтингових пошукових систем, найкраще індексуються і просуваються сайти з ручною підтримкою, зроблена профільними фахівцями.

Наша компанія забезпечує якісне просування сайту за обґрунтованими цінами та на основі прозорих розрахунків обсягів виконаних робіт. Той, хто шукає дешевше, - втрачає час і реальні гроші.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи