Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Пропонуємо сайт на замовлення за найкращими цінами та адекватним термінів

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Кожен бізнес і комерційна діяльність незалежно від своїх масштабів повинні мати свій сайт в інтернеті, який розповість аудиторії необхідну інформацію про ваше підприємство, допоможе детальніше дізнатися і зацікавити у співпраці з вами, приверне нових, потенційних клієнтів і користувачів. Сьогодні сайт на замовлення це найнадійніший і впевнений спосіб не тільки всесвітньої реклами, але гарантія збільшення своїх доходів і поліпшення фінансового становища.

Однак перебуваючи в системі бізнесу, яка вимагає повної самовіддачі зайнятій людині дуже складно викроїти час для того, щоб розібратися в технології розробки сайту, вивчити всі нюанси, які необхідні для просування і розкрутки. Тому сайт на замовлення в професійному сервісі це вигідне і вдале рішення. Але, як і в будь-яку пропозицію постає питання про фінансовий бік і що є правильним - дорогий сайт або дешевий. Однозначно варто враховувати професіоналізм і досвід розробників, яким ви довіряєте таку складну і непросту роботу, а значить допомогу підробляють студентів-програмістів, випадкових знайомих і інша некваліфікована допомога не повинна розглядатися, якщо ви дійсно зацікавлені в успіху свого проекту. В даному випадку низька ціна створення ВЕБ-сайту відповідає такому ж якості.

Кидатися на пропозиції з надзвичайною вартістю послуги сайт на замовлення також не є грамотним підходом, тому що висока вартість ще не гарантія такого ж результату або ціна просто не виправдана навіть при вдалому результаті. Кожна людина в бізнесі розуміє, що завжди можна знайти вигідна рішення, заощадити і витратити цю суму на новий товар або просування на ринку існуючого. В даному випадку наш сервіс послуг Rjey дотримується саме такої політики як оптимальне співвідношення ціни і якості за прийнятною і адекватною ціною для кожного замовника.

Звертаючись в наш сервіс, ви гарантовано отримуєте сайт на замовлення, виготовлений «під ключ», креативне дизайнерське рішення, професійно розроблений функціонал сайту, які будуть спрямовані на виконання основних цілей і завдань, а також просування вашого сайту. Переконайтеся в тому, що якісна робота може коштувати недорого, а зекономлені гроші ви зможете витратити на подальшу розкрутку або створення додаткових сайтів, які збільшать успіх вашого бізнесу.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи