Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Розробляємо сайт дешево, але якість на висоті!

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

В умовах сучасної економіки і конкурентної боротьби кожне підприємство прагне підвищити зростання своїх продажів, збільшити обсяг товарообігу і залучити якомога більше клієнтів. Практика показує, що саме розкручені сайти дозволили власникам збільшити свої доходи до 90%. Саме тому сьогодні так популярна послуга по створенню сайтів.

Сайти можна умовно розділити на некомерційні та комерційні. Перша група це інформаційні та тематичні сайти для відпочинку та розваги, які не уявляють інструмент для бізнесу. Комерційні сайти це, перш за все корпоративні сайти, які і складають основу в інтернет діяльності і як рекламний буклет в цю групу відносяться сайти-візитки, замовити створення корпоративного сайту ви можете у нас.

Корпоративні сайти - це основний ресурс, який містить всю необхідну інформацію про компанію, її сфері діяльності, цілі, завдання, новинах, товарах і послугах і т.д., і є головною ланкою, яке більшою мірою впливає на успіх компанії. Саме тому так важливо правильно підійти до вибору сервісу, який створює і розробляє сайти з урахуванням всіх вимог і умов власника за реальною ціною, тому схема «сайт дешево, але якісно і професійно» - оптимальний варіант, як для розвивається підприємства, так і для стабільної і великої компанії, яка враховує доцільність фінансових витрат.

Одна з найчастіших проблем компаній, які звертаються за допомогою в створенні сайтів з рекламою сайт дешево - це непрофесійні виконавці, випадкові програмісти, студенти і т.д. Як правило, доля таких сайтів очевидна - позиції в пошукових системах і відвідуваність низька, дизайн примітивний, функціональності ніякої, хоча при цьому також доведеться платити за його існування, навіть якщо від нього немає результатів. У такому випадку цей сайт стає справжньою головним болем і розчаруванням і складається думка, що сайт дешево - це міф і для якісної роботи необхідно викласти пристойну суму, що не завжди по кишені кожної компанії.

У нашому сервісі послуги зі створення та просування сайтів займаються професійні та досвідчені співробітники, а доступні і низькі ціни ніяк не відбиваються на якості роботи і подальших результатах. Оптимальне співвідношення ціна / якість, індивідуальний і грамотний підхід до кожного клієнта - це основні принципи нашої роботи, які дозволяють виконувати поставлені завдання на високому рівні і гарантувати успіх вашого сайту і бізнесу.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи