Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Реалізувати ефективне просування сайтів складно, але можна!

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Багато хто бажає організувати ефективне просування сайтів після розробки і створення ВЕБ-сайту , але до кінця не знають, що необхідно для цього зробити. Існує кілька найбільш популярних способів:

Тепер кожен пункт варто розглянути детальніше. Біржі статей трохи нагадують стандартні посилальні біржі. Варто відзначити, що і ті, і інші розроблені за однаковими схемами і тими ж майстрами. Якщо і є присутнім різниця, то в тому, що на біржі посилань продаються, відповідно, посилання, а на біржі статей - розміщуються статті замовника. Біржа статей дозволяє підстрахуватися від можливого знищення біржі посилань Яндексом. Зауважте, що в одній статті, коли робиться ефективне просування сайтів, може бути присутнім кілька посилань, вони повинні бути природними і відповідати необхідної тематики, а також залучати собою відвідувачів. Один з найбільш гострих питань, який присутній на біржі: де брати статті? Адже якісні тексти коштують відповідно. Можна як варіант розглянути програму-синонімайзер, але в таких публікаціях якість аж ніяк не найкращий. З такими інформаційними речами, в принципі, дуже складно працювати.

Другий варіант - це посилання. Така система є безкоштовною і дозволяє просувати сайти в пошукових системах за допомогою прямих контекстних посилань. З такою системою ви зумієте безкоштовно розкрутити власну веб-сторінку, розміщення елементів відбувається всередині контенту. У вас з'явиться можливість на власному сайті розмістити до 1554 прямих посилань, здійснювати операцію можна на будь-якій сторінці, де вміст задовольняє контент. Такий метод вважається білим при розкручуванні в Мережі ресурсу. Оптимізація і просування стануть запорукою успіху вашого сайту.

Третій і недорогий метод на ефективне просування сайтів - обмін посиланнями, він приносить цільову аудиторію, адже ви купите посилання на свій сайт в іншого ресурсу, який є більш популярним і відвідуваним. Від вас буде потрібно тільки час і гроші. Фінанси потрібні будуть, щоб придбати місце на певний час, щоб ви змогли там розмістити власне посилання. Час знадобиться, щоб відібрати підходящі по контенту і тематиці сайти. Вирішивши це зробити, досить буде звернутися до адміністрації вподобаного вам варіанти.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи