Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Подивитися розробка сайту ціна можна у нас. Знижки. Акції

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Ви бажаєте оптимізувати і організувати роботу вашої організації або, за межами вашого міста або країни, залучати майбутніх партнерів і клієнтів, зміцнити створений імідж вашої фірми, зручно працювати з клієнтами і партнерами, тоді вам обов'язково потрібен корпоративний сайт. Однак корпоративний сайт включає в себе рішення не тільки цих питань, але і є потужним маркетинговим інструментом, який безвідмовно виконує свої функції. Саме в цьому полягає завдання нашого сервісу і полягає в продуктивної і результативної роботи для кожного замовника, що задовольняє всі його вимоги, запити, бюджет і розробка сайту ціна завжди доступна для кожного нашого клієнта.

Створення сайту це величезний комплекс заходів, якими займається не одна людина і діяльність кожного спрямована на виконання своїх певних функцій. Варто також враховувати, що спочатку необхідно визначитися з метою вашого майбутнього сайту. Без чітко продуманого плану та подання, що ви хочете отримати, корпоративний сайт просто буде неефективним, і розробка сайту ціна виявляться невиправданими. Тому в сервісі наших послуг ми допоможемо вам скласти технічне завдання для сайту, яке визначить цільове призначення та її функціональність. Важливо враховувати, що сьогодні корпоративні сайти це не просто набір окремих сторінок, це дизайн, дизайн сайту, структура і багато іншого, тому найкраще створювати сайт на cms.

Cms - це найефективніша система управління і адміністрування сайту і несе в собі дві важливі функції. По-перше, завдяки cms користувач може швидко переглядати сторінки сайту, картинки, таблиці статті і тд., Тобто запит формується «на льоту» з заздалегідь запрограмованого шаблону контенту і дизайну сайту. Така система управління дозволяє обробляти максимальну кількість запитів на одиницю часу, захищає від спаму і недобросовісних відвідувачів. По-друге, навіть недосвідчений власник корпоративного сайту без навичок програмування з cms зможе легко і швидко редагувати його, вносити зміни, оновлювати інформацію і т.д.

Замовити створення ВЕБ-сайту можна з платним або безкоштовним cms. Звичайно, надійність платній системи несе додаткові можливості і не має обмеження, а також такий сайт більш зручний у використанні і оптимізований в роботі.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи