Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Розраховуємо вартість просування сайту

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

В першу чергу слід чітко розуміти, який бюджет виділений (існує) на просування сайту.

Такий підхід важливий через великий варіативності рішень питання просування сайту. Саме від обраного варіанту залежить вартість просування сайту.

Для розуміння обсягу фінансових витрат, які можна понести в цей період слід знати, а що саме буде робитися для просування сайту і скільки це може коштувати.

Саме видиме за результатами напрямок діяльності це позиційне просування в пошукових системах за результатами пошукового запиту (ключові слова). Це так звані ТОПи, які дозволяють відображати пов'язаний з вашим сайтом запит на рейтингових сторінках.

Дана робота може проводитися самостійно, і за це не потрібно платити, а можна скористатися послугами платних сервісів або компаній, які надають послуги з оптимізації запитів за ключовим словом (запитом) і підбору їх, найбільш оптимальних, варіацій.

Платні послуги найчастіше розраховуються помісячно, з корекцією сум витрат за результатами звітного періоду і коливаються в межах 100 у.о. і вище.

Наступним напрямком діяльності, яка входить у вартість просування сайту є просування по трафіку. Даний напрямок дуже важливо при використанні ключових слів, які не мають високого рейтингу за запитами в пошукових системах. Робота в цьому напрямку підвищує рейтинг сайту в рамках цільової аудиторії. Найчастіше ця послуга платна і надається спеціальними компаніями, які проводять розрахунок виходячи з початкових (базових) показників сайту. Важливо, що ціна послуги залежить від кількості переходів з пошукових систем на ваш сайт.

Ціна не велика, однак, при правильно побудованій роботі, сайт збільшує свою вагу, а ви відповідно платите свої гроші. Будьте пильні, різке зростання рейтингу сайту повинен викликати настороженість, з огляду на те, що пошукові системи відстежують скачки такої популярності і перевіряють достовірність даних по заходам. У разі виявлення схем підтасовки даних такої сайт може бути заблокований. Тому трафіковий просування сайту повинно знаходитися під постійним контролем замовника.

Наступними важливими напрямками просування сайту є його реклама. Так в мережі Інтернет найбільш популярні це контекстна реклама в найбільш рейтингових пошукових системах або каталогах, а також рекламна компанія з відкритим бюджетом. Головною особливістю цього напрямку є те, що Ви самі визначаєте бюджет. Гроші витрачаються за кількістю кліків на ваше посилання і переходів на ваш сайт.

На закінчення слід включити у вартість просування сайту аналітику сайту (платне або безоплатне), а також послуги з підвищення репутації сайту (мінімізація впливу чорного піару і антиреклами). При цьому дана робота проводиться як звітно-аналітична. Саме ця робота може показати реальну картину рейтингу сайту і, що важливо, при високих показниках, працювати як додаткова реклама або гарантії дієздатності сайту.

Склавши в одну суму всі витрати де включена і ціна створення ВЕБ-сайту , Ви зможете отримати реальну вартість просування сайту, яка може істотно відрізнятися по її величині із замовленням комплексної послуги просування сайту в нашій компанії.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи