Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Як дізнатися просування сайту ціна для свого сайту?

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Сьогодні немає жодної компанії, підприємства, малого приватного бізнесу, який би не мав свій сайт. Але сайт без відвідувачів це всього лише витрачені гроші даремно, тому що без проведення комплексу заходів для популярності проекту такий сайт не принесе успіху. Для вирішення цих завдань існує технологія просування і розкрутки сайтів. Просування сайту, перш за все, спрямована на забезпечення відвідуваності цільовою аудиторією. Цільова аудиторія це користувачі, які зацікавлені в товарі або послугах, про які інформує інтеренет-ресурс і є потенційними клієнтами або замовниками. Саме тому ціна розробки і створення сайтів відіграє основну роль для успішного ведення бізнесу.

Для найкращих результатів просування сайту необхідно замовляти в професійному сервісі, який спеціалізується на даному виді послуг і має в своєму розпорядженні необхідну базу і інструментами для різних видів просувань. Одна з популярних розкруток це пошукове просування, яке гарантує високі позиції сайту по результату запиту, тобто будь-яка людина, бажаючи знайти цікаві для його сайти, вводить в пошуковик ключові слова, за якими отримує відповіді пошукового робота. Як показує, практика проглядаються перші сайти в ТОПі і дуже рідко пошук продовжитися на наступних позиціях. Підсумок - сайт непосещаем як результат неефективної роботи, і просування сайту ціна невиправдано.

Наступний вид просування це контекстна розкрутка і здійснюється за рахунок контекстної реклами в пошукових системах, що дає можливість залучити потенційних клієнтів. Таке просування сайту ціна іноді невиправдано завищена за вартістю і відлякує великими витратами. Ще одні ефективний спосіб просування - це внутрішня оптимізація сайту, яка спрямована на оптимізацію контенту, навігацію сайту, текстове наповнення статей і т.д. Непрофесійна допомогу, неякісні статті та багато іншого призводять до тих же безуспішним спробам просунути свій сайт і нульового результату.

Існує чимало нюансів у справі просування сайтів і кожен окремий випадок вимагає поради і допомоги фахівців, що гарантує максимальний результат при мінімальних витратах. Саме в цьому і полягає головна мета нашого сервісу. Комплексний і узгоджений підхід, нова методика в нашій роботі забезпечує підняття вашого сайту в рейтингу і новий поштовх у сфері діяльності.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи