Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Популярні движки для сайтів

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Насправді, «двигун» можна віднести до жаргонному висловом, а правильна назва - програмний комплекс для управління сайтом. Така система управління може включати в себе велику кількість модулів (кілька маленьких програм), які після об'єднуються в загальну систему. Часто, використовуючи движки для сайтів, можна зустріти абревіатуру CMS - в перекладі Система Управління контентом. Якщо говорити про принцип дії такого пристрою, то спочатку краще звернутися до роботи стандартного сайту. Як саме ви відкриваєте веб-сторінку? Спочатку в терміні браузера вводите адресу, і відкривається сторінка, яка лежить на сервері. Якщо щось введено неправильно, то з'являється помилка 404. А тепер про те, як відкривається сторінка, де присутні движки для сайтів. Як таких, сайтів на сервері немає, але існує база даних, де знаходиться програма і текстова інформація. Сама програма працює з тим самим двигуном.

У рядку браузера вводиться адреса, а відповідно до нього система починає видавати з бази певну частину тексту. Вставляється він в уже готовий дизайн і показується користувачеві. Всі ці дії здійснюються за кілька секунд, таким чином, генерація сторінки буде відбуватися стільки раз, скільки запросять люди. В цьому і лежить відмінність між динамічної і статистичної сторінкою. У першому випадку сторінки практично не існує, адже при кожному запиті вона починає збиратися заново. У другому варіанті сторінка присутня на сервері, лежить окремим файлом і відображається на вимогу.

Серед переваг, якими володіють движки для сайтів, можна виділити такі. Така система буде працювати, тільки якщо встановити її на великий сайт, де є великий обсяг інформації. Однак, таке поняття, як великий - невизначене.

Для кого-то автоматизація сайту відбувається, коли кількість сторінок перевищує 50 штук, а деякі користувачі мають на сайті 1000 сторінок і управляє ними самостійно. Всі движки для сайтів діляться на дві групи: вільні і індивідуальні. Вільні CMS - це програмне забезпечення, яке можна застосовувати з будь-якою метою і в будь-який час, також якщо якщо вам потрібно розробки сайту, то наприклад ціна розробки корпоративного сайту буде нижче. Відомі популярні моделі: Drupal, Joomla, TYPO3, WordPress. Індивідуальні движки використовуються тільки розробником сайту виключно під час його створення. Моделі: WebBuilder, RBC Contents, AstroCMS, inDynamic, Imprimatur.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи