Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Нарешті, Ви щасливий володар сайту! Однак це як з покупкою автомобіля, купуючи, не знаєш, що набуваєш проблеми з ремонтом і обслуговуванням.

Так і з сайтами, розробка і створення ВЕБ-сайтів не означає їх успішність. Сайт - це практично «живий організм», який постійно повинен «дихати» новим інформаційним наповненням.

Професійною мовою цей комплекс робіт називається як підтримка сайту. Адже саме комплекс робіт з підтримки сайту у вигляді оновлення і додавання інформації, аудит програмного коду на взаємозв'язку з пошуковими системами і коректність індексації посилань забезпечує його високий рейтинг.

Для кого-то сайт - це імідж, промо-буклет або майданчик для бізнесу. При цьому робота з сайтом вимагає спеціальних навичок і часу, якого так не вистачає в умовах ведення сучасного бізнесу.

Думаючий замовник розуміє, що вкладені гроші в сайт який не працює і не розвивається - це викинуті гроші. Тому ефективніше вкладати гроші в підтримку сайту і з часом отримати гідний прибуток, ніж втратити гроші через його бездіяльність і Ослави як мертвий сайт.

Що робити в ситуації, коли немає досвіду редагування сайту, колись або нікому цим займатися?

В такому випадку, найбільш правильним рішенням буде звернутися за підтримкою сайту до спеціалізіруемой компанії, такий як наша.

Як показує досвід, слід з побоюванням відносити до компаній, які розробляють сайт, але не здійснюють його подальшу підтримку.

Ми маємо високий кадровий потенціал, що дозволяє нам безперервно здійснювати підтримку сайту.

Підтримка сайту в нашій компанії може бути замовлена як комплексна послуга, так і по окремо взятому напрямку, наприклад аудит і аналіз ефективності роботи сайту за результатами статистики сайту. Також може бути розглянута можливість виправлення виниклих помилок на рівні програмного коду.

Наша компанія надає послугу «Підтримка сайту», як інструмент щодо поліпшення його роботи, швидкості його завантаження та адекватності реагування на внутрішні і зовнішні запити, підвищенню легкості сайту при завантаженні на нього фото та відеоматеріалів.

Ціни на надання послуг з підтримки сайту доступні як простому обивателю, та й великим корпоративним клієнтам.

Наша мета не отримання договору на виконання певної послуги, а укладення довгострокових договорів на надання комплексних послуг.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи