Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Якісна оптимізація web сайту після розробки

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

За допомогою оптимізації сайту можна підвищити його ефективність, а також поліпшити всі функції, які він виконує. Типові моменти для веб-сторінки - це продажу (B2C), представництво (PR) і генерація потенційних споживачів (B2B). В результаті, оптимізація web сайту в першому випадку дозволяє зробити ресурс більш видимим і популярним, а в другому випадку - збільшити кількість потенційних покупців і обсяги продажів. Найчастіше під таким процесом мається на увазі більш вузька завдання, а точніше - просування продукту на перші позиції за ключовими словами в пошуковій системі.

Однак навіть якщо сторінка потрапить на перші рядки, то це не зможе повністю вирішити вашу бізнес-завдання, це буде лише перший крок до продажу. Після того, як потенційний споживач перейде з пошукової системи за посиланням на сайт, вам доведеться надати для нього прозорий доступ до всієї його цікавить. На даному етапі основну роль буде грати правильна організація контенту, зручність навігації, а також можливість робити пошукові запити на самому сайті. У сучасному світі це все іменується одним терміном - «usability».

Якщо у вас фірма, яка займається наданням складних послуг, то при наступному кроці, коли відбувається оптимізація web сайту, важливо надати інформацію, яка дозволить вступити в контакт з відвідувачем. У підсумку, сторінка повинна дозволити користувачеві кілька способів по ініціації контакту, а він уже самостійно вибере для себе найбільш підходящий.

Якісна оптимізація сайту включає в себе три компоненти:

За допомогою такого процесу, як SEO оптимізація, ваш ресурс зуміє піднятися на верхні позиції в пошукових системах, при цьому ви зумієте випередити всіх своїх конкурентів. Щоб оптимізація web сайту була максимально успішною, проводити його потрібно до тих пір, поки ваш ресурс буде перебувати на етапі створення або розміщуватися на сервері. Якщо сказати зрозумілою мовою для любителів, то можна навести такий приклад: щоб все зійшлося, спочатку на кухні преміум робиться завмер, проводяться всі розрахунки, а тільки після цього робиться замовлення. Точно так же все і в SEO, спочатку відбувається все необхідне, а потім виставляється на огляд. Замовити створення ВЕБ-сайту можна у нас!

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи