Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

У нас оптимальна ціна створення сайту!

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Про те, яка ціна створення ВЕБ-сайту , замислюється кожен користувач мережі Інтернет після того, як трохи там освоїться. Всі подальші роздуми в цьому шляху розвиваються в залежності від того, чого саме ви хочете.

Багато хто бажає спробувати самостійно зробити веб-сторінку, але насправді це не така проста справа. По-перше, головна складність лежить в сайтобудівництва, а якщо говорити точніше, то в теорії. Дуже важливо розбиратися хоч трохи в таких поняттях, як php, html, mysql і інших. Також під час побудови ресурсу складно обійтися без програми-редактора і графічної програми, допомагає при самостійному створенні «Денвер». Дана установка дозволяє ліпити сайт і не виходити в Інтернет. Однак зауважте, що в такому разі про якісний продукт мова взагалі не йде. Тільки після того, як користувач почне розбиратися у всіх цих поняттях і програмах, можна почати моделювання сайту. Краще спочатку зрозуміти для себе, навіщо потрібна веб-сторінка. Для інформації або для заробітку. Тоді, ви вже точно зможете уявити собі,

Коли ми створюємо портал, то ціна створення сайту залишається адекватною, що дозволяє користуватися нашими послугами і не відчувати дискомфорту. Якщо ви все-таки вирішили продовжувати займатися цим своїми руками, то з'являється наступна проблема - де взяти матеріал? Таке питання особливо важливий, адже саме від змісту ресурсу залежить його подальша популярність і доля. Буде потрібно унікальна інформація, яка ще не публікувалася в мережі Інтернет.

Найкращий варіант - самостійно написати всі статті, але для це потрібен час і досвід, адже непросто писати щось нове навіть про якісь факти чи події. Якщо у вас немає можливості робити це самостійно через якісь обставини, то можна придбати контент на спеціальній біржі. Також користуються журналами та книгами, дотримуйтесь обов'язково авторські права і не давайте їхнім свій чужий текст. Звичайно, пам'ятайте про хостинг, адже після того, як сайт буде наповнений унікальною інформацією, він буде потрібно. Якщо сформулювати інакше, то час викладати веб-сторінку на огляд. Для цього освойте на хостинг-сервісах, де ціна створення сайту буває різною, а також порівняйте всі ціни, виберіть найбільш підходящий варіант і вивантажити ресурс в Мережу.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи