Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Мучить питання - скільки коштує сайт створити? Відповідь тут!

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Багато хто задається питанням: за яким алгоритмом і скільки коштує сайт створити? Даний процес можна розбити на кілька етапів. По-перше - це складання технічного завдання або просто ТЗ. Тут формується документ, де прописуються всі візуальні і функціональні моменти для майбутньої веб-сторінки. Після слід модульна система або прототип сайту. Найчастіше сторінки проекту зображуються схематично, на них повинні бути присутніми ключові елементи (кнопки, меню, інформаційні блоки та інше). Бувають динамічні (PPP) і статичні (JPG) прототипи.

При розробка та створення ВЕБ-сайтів здійснюється отрисовка логотипу, вибір фактур і квітів, а також проводиться набір коректного шрифту. Всі візуальні елементи, які будуть присутні, необхідно чітко продумати, адже дизайн повинен стати не тільки оригінальним і барвистим, але ще і гармонійно «грати». Важливо розуміти, що стиль компанії повинен поєднуватися із зовнішнім виглядом ресурсу. При верстці дизайну макет сайту перетворюється в код HTML. З його допомогою ваші майбутні відвідувачі зможуть побачити зображення через браузери. Наступний етап - наповнення контентом. Він являє собою інформацію на веб-сторінці, вона включає в себе мультимедіа, графіку і текст. Всі ці елементи можуть створити неповторний зовнішній вигляд, якщо їх правильно комбінувати.

Пам'ятайте, що контент повинен завжди виходити актуальним, унікальним і якісним. Далі складається баг-лист або тестовий запуск. Перед тим, як ви запустите сторінку в роботу, і вам чітко скажуть про те, скільки коштує сайт створити, необхідно протестувати його на всі помилки. Для цього на сервер необхідно викласти готовий продукт, при цьому доступ стороннім користувачам повинен залишитися закритим.

Перевіряється кожен елемент, починаючи кросбраузерністю (можливість роботи у всіх браузерах) і закінчуючи якістю верстки. Якщо з'являється необхідність, то виправляються всі помилки. Попереднє тестування покаже всі недоліки, уникайте їх, адже коли доступ відкриється відвідувачам, то вони також зіткнуться з ними. Все готово?

Тоді сайт переноситься на працюючий хостинг або домен. Даний етап вважається фінальним, адже після нього веб-сторінка починає працювати. Замовляючи наші послуги, ми відразу відповімо вам, скільки коштує сайт створити, працюємо з корпоративними сайтами, які виконуються з CMS. Хороша якість і прийнятні ціни - запорука нашого успіху!

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи