Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Якщо мучить питання - де замовити сайт, то це до нас!

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Перш ніж приступити до розробки сайту клієнт повинен визначитися про його цільове призначення та завдання. Це повинні бути чіткі вимоги до маркетингового, рекламного і інформаційного ресурсу, тому що є важливим інструментом для подальшого ведення бізнесу. Це одна зі складових технічного завдання (ТЗ). Не існує єдиного шаблону для ТЗ, але продумана і грамотна розробка це запорука успіху. Якщо у вас немає свого ТЗ, і ви не знаєте де замовити сайт, то ви зайшли на правильну адресу, тому що наш сервіс допоможе вам скласти і підготувати докладний і технічне завдання для створення сайту «під ключ», яке буде містити всі ваші вимоги і умови, відображати сферу діяльності підприємства в іншому випадку збільшується ціна замовлення на створення сайту так як на розробку проекту піде більше часу.

Головна мета ТЗ для створення корпоративних сайтів - складання детального і комплексного плану, тобто його зовнішній вигляд, функціональне призначення, можливість спілкування та взаємодії з користувачами сайту і багато іншого. Якісне та професійне ТЗ значно скорочує термін виконання замовлення і визначає всі необхідні технології для його виконання. Дуже часто замовники не тільки задаються питанням, де замовити сайт, але і навіщо взагалі потрібно ТЗ. Все дуже просто. Щоб наш виконавець зміг побачити ваш бажаний сайт вашим же очима і зрозуміти, що ви дійсно хочете, недостатньо сказати «Я хочу красивий і модний сайт, але не занадто дорогою». Таке визначення може підійти до будь-якого проекту, який буде виконаний якісно, але не відповідати вашим очікуванням. В результаті витрачені кошти і час виявляться даремно.

При розробці ТЗ особлива увага приділяється наступним параметрам:

Це лише короткий перелік того, що необхідно враховувати при складанні детального ТЗ і передбачає вирішення сукупності питань для максимальної ефективності. Ми завжди готові запропонувати вам найбільш оптимальне рішення, вибрати найприйнятніший варіант саме для вас, відповісти на всі ваші запитання щодо складання ТЗ, надати професійну допомогу, а де замовити сайт у вас уже не повинно бути сумнівів.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи