Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Як просувати сайт самому

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

У сучасному світі дуже багато хто має власний веб-ресурс. Сайти всі різні, але їх функція однакова - залучити максимальну кількість відвідувачів. Саме залучення відвідувачів, які в результаті можуть стати клієнтами, і є метою просування сайту.

Багато веб-компанії пропонують клієнтам свої послуги з просування сайтів на верхні позиції в пошукових системах. Але просування під силу здійснити і самому власнику ресурсу, тим більше що вартість подібних послуг є доступною не для кожного.

Якщо ви вирішили обійтися своїми силами, вам необхідно знати, як просувати сайт, щоб це було ефективно.

По-перше, необхідно провести оптимізацію самого сайту. Вона включає в себе масу нюансів. Наприклад, необхідно налаштувати переадресацію з адреси без www на адресу з www або навпаки, всі зовнішні посилання і непотрібні сторінки (призначені для користувача профілі, відновлення паролів) потрібно закрити від індексації. Якщо ви створите мініатюру вашого сайту, це його неодмінно виділить з інших в результатах видачі пошуку.

Тексти на сайтах складаються з урахуванням потенційних запитів з ключами - ті вирази, які найчастіше використовуються людьми в пошукових системах. Необхідно подбати про підбір ключових слів. Тут є кілька моментів, як просувати сайт. Можна це робити за допомогою низькочастотних запитів, тобто тих, які запитують менше 100 разів на місяць, середньо частотних і високочастотних запитів.

Для просування за допомогою низькочастотних запитів часто досить лише написати хорошу сторінку, у якій буде унікальне вміст, який дійсно буде цікаво людям. В такому випадку ви потрапите в топ видач пошукових систем.

Просування за допомогою середньо частотних і високочастотних запитів займе багато часу, сил і грошей (може навіть значно більше ніж - ціна створення ВЕБ-сайту ).

Існують автоматизовані ресурси для просування сайтів самостійно. Для тих, кого цікавить, як просувати сайт своїми силами, корисним буде ресурс WebEffector. Він здатний підбирати оптимальні ключові слова для ресурсу, здійснювати вибірку сторінок сайту для найбільш ефективного просування по обраних ключових словах, і навіть здатний здійснювати закупівлю на інших сайтах якісних посилань.

Хоча просуванням сайту можна займатися самостійно, кращий результат буде досягнутий, якщо доручити це професіоналам. Які мають досвід в цій справі, SEOшнікі більш якісно і швидко виведуть ваш сайт на верхні позиції видач в пошукових системах.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи