Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Як відкрити свій сайт в Інтернеті?

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Сайт - це набір сторінок в інтернеті, які об'єднані загальною адресою сайту і несуть в собі певну інформацію або виконують зазначені функції. Комп'ютерні технології сьогодні акумулюють в собі практично всі сфери життя і бізнесу, тому зараз дуже важливо для просування своєї фірми, компанії, продукту на ринку мати свій представницький сайт.

Сайт можуть нести в собі різну інформацію, тому існує і їх класифікація. Як інтеренет-представництв створюються корпоративні сайти, які повинні мати цікавий і якісний контент, продуманий дизайн, а також наявність різних інформаційних технологій для зручності користування відвідувачами, співробітниками компанії і т.д. Також іноді створюються сайти-візитки, які відрізняються меншим обсягом і швидше служать як реклама для основного корпоративного сайту.

Як відкрити свій сайт одна з найпопулярніших і затребуваних послуг на сьогодні. Кожна солідна і стабільна компанія повинна мати свій корпоративний сайт для створення іміджу, як основний інструмент реклами та просування свого товару. Корпоративні сайти це невід'ємна частина для ведення та управління бізнесом, для обміну інформацією та внутрішньокорпоративної діяльності співробітників. Саме тому створення і технологія як відкрити свій сайт повинна бути виконана на вищому професійному рівні з урахуванням усіх вимог і відповідати стилю компанії.

При розробці і створення ВЕБ-сайтівми враховуємо важливі критерії, які визначають якісний сайт. Це, перш за все унікальність сервісу і контенту, які відрізняють створюваний сайт від всіх інших існуючих. Мета корпоративного сайту залучити користувачів і зацікавити їх, тому важливо враховувати, перед тим як відкрити свій сайт, що він створюється для людей, для їх зручного користування та отримання інформації. Також не менш важливий продуманий до дрібниць дизайн, який приверне відвідувачів добре читається текст статей, витримана тематика і багато інших нюансів. Саме такі критерії відрізняють якісний сайт від неякісного. Професійно виконаний сайт це гарантія високих позицій в пошукових системах і велика кількість відвідувачів. У стрімкому розвитку інтеренет-ринку ми пропонуємо створювати тільки якісні корпоративні сайти

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи