Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Де можна замовити просування сайтів?

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Просування сайту дуже кропітка і постійна праця, який приносить результати в майбутньому. І саме парадоксальне, що невідповідальних відношення до цієї роботи зводить до нуля всі раніше понесені витрати і зусилля.

Просування сайту в першу чергу вимагає додаткового часу від власника сайту, яке він повинен витрачати на контентне наповнення і встановлення взаємозв'язків сайту зі всілякими сервісами в мережі Інтернет.

Якщо власник сайту обмежений в часі і кадровому (спеціально підготовленим) ресурсі, то найбільш вдалим рішенням буде замовити просування сайту у компанії, що надають такі послуги.

Просування сайту передбачає встановлення взаємозв'язків між внутрішніми і зовнішніми посиланнями. Іншими словами необхідно вирішити задачу, при якій інші сайти будуть посилатися на ваш контент. Практично цей процес зводиться до обміну посиланнями між сайтами на різних умовах (безкоштовно, оренда, продаж, купівля, обмін і т.д.)

Для цього власники сайту можуть використовувати всілякі ресурси посилань (біржі посилань, біржі статей і т.д.), яких сьогодні в мережі Інтернет дуже багато. Окремо потрібно проведення роботи по реєстрації сайту в найбільш рейтингових каталогах сайтів, статей.

Також слід створити свою групу в соціальній мережі, з посиланням на власний сайт.

Дуже ефективним інструментом просування сайту є участь в популярних форумах і створення власного профілю в статусних ресурсах.

Особливу увагу слід приділяти унікальному контенту або унікальним інформаційних матеріалів, які можу послужити інформаційним приводом для обговорення в Інтернет ЗМІ або отримати статус першоджерела, на який посилаються інші сайти.

Все це можливо зробити самостійно, але при цьому вам необхідно уважно вивчити тему просування сайту, або замовити просування сайту та за вас зроблять необхідну роботу.

Відсутність відповідного досвіду приводити до істотного зниження рівня ефективності робіт по просуванню сайту і відстрочки по отриманню очікуваного результату.

Замовити просування сайту як і замовити створення корпоративного сайту - це заощадити час і гроші. Насправді оплачуючи ці послуги ви платите за знання та досвід, якого у вас немає, і який лежить в основі успішності і прибутковості вашого сайту.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи