Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Де можна просування сайту замовити з кращою ефективністю?

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Створення гарного і якісного сайту це дуже важливо і є запорукою його продуктивної роботи, але на цьому не закінчуються рішення всіх задач. Сайт повинен безперебійно працювати, вчасно оновлюватися, бути популярним. Одна з головних цілей готового сайту - це розкрутка і просування. Це можна виконати декількома способами, кожен з яких відрізняється своїм методом і результативністю. Найбільш дієві способи, як правило, трудомісткі і вимагають професійного володіння програмуванням. Замовити створення корпоративного сайту ви можете у нас.

Один з варіантів - це просування сайту замовити з реєстрацією та оптимізацією в пошукових системах. Від ефективності роботи буде залежати, наскільки високо в позиціях пошукача за ключовими словами корпоративний сайт виявиться. Правильно підібрані і розміщені на сторінках сайту певні фрази, які цільової користувач буде вводити для пошуку, і отримувати у відповідь, варто враховувати для розкрутки сайту. За допомогою ефективних заходів можна підняти сайт на найперші позиції за результатами пошуку і збільшити кількість відвідувань у багато разів. При запиті пошукової робіт звертає увагу на наступні аспекти, як назва, тексти, теги, заголовки, посилання та ін. Це т.зв. показник релевантності сторінки. Також до уваги при пошуку приймається індекс цитованості сторінок, тобто кількість посилань на ваш сайт на інших ресурсах.

Ще один важливий крок - просування сайту замовити за допомогою контекстної реклами, публікацій на дошках оголошень і галузевих каталогах для корпоративних сайтів підприємств. Для комерційних сайтів це необхідний інструмент для популярності.

Всі способи для розкрутки повинні застосовуватися комплексно і індивідуально. Саме тому не варто намагатися робити подвійну роботу і самостійно просувати сайт. Сервіси, які надають свої послуги на професійному рівні, мають не тільки досвід, але і знайомі з існуючим інтренет-ринком, його умовами і правилами, які дозволяють швидко і ефективно зробити популярним будь-яке корпоративне сайт. Непрофесійний підхід - найбільш часто зустрічається помилка, коли всі зусилля не показують результату, тому самим розумним і оптимальним варіантом для успіху - просування сайту замовити в спеціалізованому сервісі.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи