Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Ефективне просування сайту в Яндексі

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Після того як розробка і створення ВЕБ-сайтів була завершена завжди виникає об'єктивний питання, а де буде видно мій сайт? При цьому користувач має на увазі відображення твого сайту за ключовими словами в запиті пошуку або по доменному імені.

У сучасному Інтернет просторі російськомовних країн найбільш популярні пошукові системи гуугліть і Яндекс. І якщо робота з реєстрацією та просуванням сайту в пошуковій системі досить зрозуміла, і найголовніше, швидка по відображенню результатів просування сайту, то просування сайту в Яндексі залишається досить незрозумілим і повільним.

За запевненням IT-фахівців «повільність» яндекса викликана двома складовими:

У будь-якому випадку система Яндекс є найбільш використовуваною, а отже, популярної на території Російської Федерації.

Ефективне просування сайту в Яндексі можливо при розумінні того, як працює система індексації. Індексація в Яндексі грунтується на розподіл сайтів за актуальності контентного наповнення сайту і його віку.

На першому місці в Яндексі завжди будуть сайти з новинним контентом, блоги і форуми. Тому для індексації сайту завжди слід створювати на сайті розділ новин і блог.

Далі йдуть сайти, на яких проводиться регулярне контентне оновлення розділів і сторінок сайту. Після цього включається оцінка за терміном між оновленнями на сайту (1 день, 3 дні, тиждень, місяць і т.д.)

Після в результатах пошуку відображаються всі інші сайті, що не відповідають вимогам, названим вище. І в самому кінці новачки.

Прискорити просування сайту в Яндексі можливо, хоча слід пам'ятати, про те, що в цій пошуковій системі на першому місці унікальність і жвавість контенту, а також його авторитет (міжсайтовий взаємозв'язку і посилання). Яндекс ревно ставиться до індекс- і сео-афер і часто блокує сайти.

Щоб уникнути такої ситуації найкраще якісно працювати самостійно або звертатися за допомогою до таких компаній, як наша.

Наші фахівці знають, що просування сайту в Яндексі проходить швидше якщо на ньому є «Карта сайту», встановлено взаємозв'язки зі сторінками в соціальних мережах, зроблена внутрішня переадресація зі сторінки на сторінку, створені закриті індексовані сторінки, залишаються коментарі на форумах і в блогах, розміщується унікальний контент, зареєстрований в авторитетних каталогах.

Все це можна зробити самостійно, якщо вам відомо, що робити. Все це можна вивчити і зробити, але втрачати час і не займатися власним бізнесом.

А можна звернутися до нас, скористатися нашим досвідом і знаннями, заплативши адекватну ціну, і отримувати додатковий прибуток від правильно зробленого маркетингового ходу.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи