Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Актуальна вартість створення сайту. Сайти «під ключ»

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

Будь-яка робота, яка виконується на замовлення, має свою ціну. При цьому для замовника важливо не переплатити, і що найголовніше не продешевити. Адже за дешевизною найчастіше ховаються дуже великі проблеми (недоробки, «косяки»).

У разі створення сайту цей аспект дуже важливий в силу не знання замовником програмного мови і інструментів для його розробки. Іншими словами замовник, оплачуючи вартість створення сайту, не бачить що всередині, а оцінює роботу за кінцевим результатом: дизайну, функціоналу, юзабіліті. При цьому мало хто може з упевненістю сказати, на скільки правильно виписаний програмний код, чи немає внутрішніх програмних конфліктів, які можуть погіршувати процес індексації сайту і швидкість його роботи.

Саме з цієї причини при внесенні пропозицій замовнику за алгоритмом виконання завдання, наша компанія обговорює, якою мовою програмування писати сайт або який інструментарій для цього використовувати.

Замовник повинен розуміти не тільки сьогоднішні можливості створеного сайту, а й перспективи його розвитку. Наша ціна розробки і створення сайтів припускає оптимальний підбір послуг, що надаються і рішень по розробці сайту з внутрішнім функціональним резервом з доопрацювання та доповнення сайту новими опціями.

Основних критеріїв сайту в технічному завданні трохи, але немає жодного схожого один на одного сайту. Хтось в першу вимагає безпеку сайту. В такому випадку візуально результат роботи не покажеш, а продемонструвати результати впровадженої розробки можна лише на конкретних прикладах. Як говоритися, оцінити, наскільки добре зроблена робота можна тоді, коли певна система сайту ламається.

Для іншого замовника на першому місці швидкість роботи сайту. В такому випадку вирішуються завдання по збільшенню оперативності роботи движка, здатності ефективно працювати з флеш і відео. В цьому випадку завжди можна перевірити результат роботи і за швидкістю і по навантаженню на сайт.

У будь-якому випадку за кожним завданням, виписаної в технічному завданні, варто унікальний програмний алгоритм її вирішення. Залежно від складності завдання витрачається різний період часу для її вирішення.

В нашій команді застосовується принцип колективної роботи, тому терміни виконання поставлених завдань мінімальні, проте кількість задіяних фахівців завжди різний. З цієї причини вартість створення сайту формується з обсягу використаного ресурсу.

Завдяки застосованої в нашій компанії кадровій структурі ми маємо технічну можливість надавати послуги зі створення сайту «під ключ».

Як говоритися, Ви замовляєте сайт, а ми його робимо, наповнюємо і просуваємо. При отриманні обумовленого рівня індексації та відвідування сайту, він передається замовнику для подальшого використання.

Замовляючи сайт «під ключ», ви замовляєте і оплачуєте нашій компанії комплекс послуг, що має чітко визначений результат.

Скільки коштує сайт, який просуває бізнес? Розробка сайтів

Вартість сайту як показник його якості

Підтримка сайту після його розробки або що робити далі?

Створення сайтів. Ціни - у нас найкращі ціни!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи