Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

русская версия сайта
українська версія сайта

it-s

Розробка, підтримка сайту з актуальними цінами.

Створення, просування та підтримка сайтів

Ми розробили комплексну послугу, в яку входить створення і підтримка сайтів. Замовляючи її, ви вирішуєте наймасштабніші завдання, пов'язані з присутністю в онлайн-просторі.

ЯКІСНО

Все виконується якісно і не поспішаючи

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ви залишитеся задоволені ціною + для постійних клієнтів надаються особливі умови і знижки

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Робота не проходить через посередників, ми виконавці

СТАРАННІСТЬ

Якщо ми не можемо виконати ту чи іншу роботу, то просто не беремося за неї. Якщо беремося - виконуємо!

створення, підтримка сайту

Світ стрімко переміщається в онлайн-простір. Бізнес, який хоче досягти успіху, повинен бути присутнім в Інтернеті. Саме тому надаємо комплексну послугу, в яку входить створення і підтримка сайтів. Замовляючи її, ви вирішуєте наймасштабніші завдання, пов'язані з присутністю в онлайн-просторі.

Створення сайтів для бізнесу

Потреби бізнесу різні. Сервис IT-S прагне максимально їм відповідати і пропонує послуги з розробки та підтримки сайтів різного типу.

У нас ви можете замовити:

Наші фахівці підберуть дизайн і допоможуть визначитися з функціоналом для нового сайту. Ми якісно і оперативно завершимо роботу над проектом.

Підтримка сайту

Бізнес-сайт вимагає уваги і постійного вдосконалення. Тільки тоді він буде займати високі позиції в пошуковій видачі і приносити дохід. Наша служба підтримки сайтів залишається на зв'язку на всіх етапах реалізації проекту, починаючи від подачі заявки і закінчуючи технічною підтримкою сайту.

Вартість підтримки сайту повністю себе виправдовує. Користувачі Мережі очікують, що будь-яка потрібна їм інформація буде доступна цілодобово. Не отримавши відомостей, які вони шукали, вони звернуться до ваших конкурентів. Тому IT-S бачить головне завдання свого сервісу підтримки сайтів в тому, щоб веб-сторінка вашої компанії функціонувала без жодних нарікань.

Як працює підтримка веб-сайту?

В послугу входить:

Підтримка інтернет-сайтів від IT-S - це відмінний вибір для тих, хто розглядає присутність в Інтернеті як інструмент для розвитку бізнесу. Сайт здатний допомогти в пошуку й утриманні нових клієнтів, в зниженні витрат на рекламу і збільшенні прибутковості вашої компанії. Переведіть свій бізнес на новий рівень, а підтримка вашого сайту від IT-S допоможе в цьому!

Сайт як інструмент розвитку

Інтернет докорінно змінив наше мислення. Відповідь на будь-яке питання ми шукаємо в Мережі. Який графік роботи компанії? Скільки коштують її послуги? Чи можу я отримати знижку?

Велика ймовірність, що потенційний клієнт не стане дзвонити менеджеру компанії, якщо не знайде потрібних відомостей на її сайті. Він просто звернеться до конкурентам. Тому так важливо не просто позначити онлайн-присутність, а стежити за наповненням і функціональністю сторінки.

Підтримка сайтів з оплатою раз в місяць - це оптимальне рішення для бізнесу, якому не потрібен свій власний IT-фахівець. Послуги з підтримки сайту не віднімають багато часу і енергії, тому підприємцям немає потреби платити зарплату окремому фахівцеві.

Підтримка роботи сайту від IT-S - це цілодобовий сервіс, до фахівців якого ви можете звернутися в будь-який момент. Ми простежимо, щоб веб-сторінка вашої компанії справно працювала, відповімо на питання і запропонуємо нові функції для підвищення відвідуваності.

Ціна підтримки сайтів багаторазово себе окупить. Наші клієнти відзначають, що з запуском сучасних і функціональних сайтів їх бізнес став розвиватися, завдяки припливу клієнтів з онлайн-простору.

Вартість підтримки сайту в місяць розраховується індивідуально. Ціна залежить від обсягу робіт і складності обслуговування сторінки.

Сайт, який приносить дохід

Онлайн-присутність сьогодні необхідно будь-якому бізнесу. Навіть якщо ви не продаєте товари і послуги за допомогою Інтернету, вам потрібно вміти розповідати про своє існування. Тут в гру вступає інформаційна підтримка сайту.

Підтримка сайту компанії - це не тільки усунення технічних неполадок. Для того, щоб сторінка продовжувала приносити користь, необхідний цілий комплекс робіт.

До них відносяться:

В проектi IT-S ми пропонуємо комплексну послугу по розробці, просуванню та підтримці сайту. З нами онлайн-присутність почне приносити дивіденди.

Необхідна підтримка сайту? Звертайтеся в IT-S. Наша команда не просто розробить веб-сторінку, що відповідає вашим запитам, але і допоможе наповнити її релевантним контентом. З нами сайт вашого бізнесу стане не просто красивим декором, а функціональною річчю. Ми простежимо, щоб на ньому з'явилася вся інформація, цікава вашим клієнтам.

Підтримка сайту варто вкладених в неї коштів. До кого звернутися потенційний клієнт - до вас або до вашого конкурента? До того, кого йому порекомендує пошукова система, якою він користується. Переконайтеся, що ваш бізнес гідно представлений в результатах пошукової видачі. Підтримка та обслуговування сайтів від IT-S допоможуть вашому бізнесу піднятися на вищі позиції в результатах пошуку. Від цього показника багато в чому залежить здатність компанії залучати нових клієнтів.

Служба підтримки вашого сайту від IT-S завжди на зв'язку. Ми оперативно усуваємо технічні неполадки, допомагаємо сторінок завантажуватися максимально швидко і підказуємо, як підвищити відвідуваність. Щодня тисячі людей шукають в Інтернеті товари, які ви продаєте, або послуги, які ви надаєте, і ми знаємо, як зробити так, щоб вони зайшли на вашу сторінку. Завдяки нашій команді там потенційні клієнти побачать інформацію, що представляє ваш бізнес в максимально вигідному світлі.

Замовити підтримку сайту ви можете прямо зараз. Скористайтеся формою зв'язку або номерами телефонів, зазначених на сторінці. Наш менеджер розповість, скільки коштує підтримка сайту в вашому конкретному випадку, і як IT-S може допомогти просуванню вашого бізнесу.

Звертайтеся в IT-S, щоб перевести свій сайт на абсолютно новий рівень!

Етапи співпраці

заявка на розробку сайту

Заявка на розробку або підтримку сайту

ознайомлення з роботою

Ознайомлення з роботою

розрахунок вартості робіт

Розрахунок вартості робіт

передоплата або оплата повністю

Передоплата вартості послуг

Виконання роботи

Виконання роботи